Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vhodná životospráva

uvod.jpgnase-sluzby.jpgodlehceni-rodinam-24.jpg

 jak-vse-probiha.jpg

vhodna-zivotozprava.jpg zaridime-za-vas.jpg

 

od-a-do-z.jpg

caste-otazky.jpg

 

 

 

   
 

food-.jpg

Najde se mnoho věcí které našim klientům mohou zlepšit náladu. Patří mezi ně  například návštěva rodiny, posezení s blízkými přáteli, procházka s naší asistenční službou, dobře zvolená knížka či film, ale v  neposlední řadě je to dobře vybrané jídlo. Bohužel musím začít omezenými finančními prostředky, nebo sociální  a společenskou osamělostí, které vedou buď k nechuti sám sobě si uvařit, nebo k neschopnosti osobní přípravy vhodného jídla.
Bílkoviny, cukry, tuky, vitamíny a minerály a časté používání různých léků,  tělo starších lidí hůře zpracovává. A když k tomu připočteme problémy s chrupem, nedostatečnému pocitu žízně, vychází nám zhoršení vstřebávání živin, zhoršení stávajících chronických onemocnění, snížení imunity a poruchám hmotnosti. Pro stravování seniorů není vhodná strava,  podávaná lidem ve věku produktivním.
Dietně vyvážená, za konzultace a dohledu našeho odborného lékaře, profesionálně připravená strava, upravená podle přání klienta, která je O.P.S Pohodlí domova nabízena, splňuje veškerá kriteria chuti i výživy pro věkem a chorobami limitované seniory.
Závěrem můžeme nabídnout a doporučit osobní konzultaci s naším odborným lékařem.