Jdi na obsah Jdi na menu
 


od A do Z

uvod.jpgnase-sluzby.jpgodlehceni-rodinam-24.jpg

 jak-vse-probiha.jpg

vhodna-zivotozprava.jpg zaridime-za-vas.jpg

 

od-a-do-z.jpg

caste-otazky.jpg

 

 

 

 

Naše vya-z.jpgškolené asistentky by se měly stát běžnou součástí života klienta a zajistit veškerou domácí péči, na kterou byl zvyklý.
Od základní hygieny, pomoci s oblékáním, ohřevem a přípravou jídla a úpravou lůžka. Asistují při kompletní hygieně, umyjí a upraví vlasy, zajisti manikuru, v případě potřeby odbornou pedikuru. Připraví teplé i studené nápoje a kontrolují pitný režim.
Dohlédnou na čistotu spodního prádla i oblečení. Špinavé prádlo vyperou a vyžehlí. Odborně vymění inkontinentní pomůcky ( vložky, plenkové kalhotky, fixační prádlo). Dohlíží na klienta při pohybu doma, nebo případných procházkách venku, nebo asistují jako doprovod k lékaři. Provádí nácvik při použití zdravotních pomůcek. A další neméně podstatnou činností, je podpora mozková (mozkový jogging), předčítání orientace v prostoru a čase. Zajistí přesné podávání léků. U ležících (imobilních) klientů provádí celkovou hygienu včetně promazání těla nejméně jednou denně. Kontrolují případné proleženiny (hematomy) a ošetří. Vymění několikrát denně inkontinentní pomůcky, podložky, chrániče matrací a další. Klienta nakrmí a zajistí dostatečný přísun tekutin. Sledují stav klienta a včasné podávání léků.
Ve všech případech asistentky zajistí : běžný úklid, malý nákup, (velký, dle dohody přivezeme), praní a žehlení prádla, nákup ikontinentních pomůcek ( plenkové kalhotky,vložky), dovoz nebo samostatnou přípravu jídla, venčení a krmení domácích mazlíčků a drobné pochůzky.

Všechny tyto služby poskytujeme v ceně 120,- Kč ( neúčtujeme jízdné). Pokud požaduje objednavatel / klient nadstandardní službu je cena určena dohodou. Naše činnost pokrývá město Prahu - dostupnost integrovanou dopravou.